Hlavní stránkaInternetové připojení

Nabídka internetového připojení

Potřebujete pro svou domácnost nebo firmu internetové připojení ve Vsetíně či blízkém okolí tohoto města? Hledáte spolehlivý a cenově dostupný internet s kompletním servisem.?
Obraťte se na firmu MOVSET Vsetín s.r.o.!
Zajistíme Vám připojení k internetu, aktivaci i nastavení na Vašem počítači. Internetové služby pro Vsetín a okolí poskytujeme již řadu let, proto Vám můžeme garantovat vysokou konektivitu internetu.
Využijte našich zkušeností a dlouholeté praxe v internetovém připojení.

Způsoby přípojení a jeho výhody:

Vysokorychlostní připojení domácností a firem k internetové síti je realizováno optickým kabelem a k připojení jednotlivých zákazníků je použit TP kabel (twisted pair kabel tvořený kroucenou dvojlinkou). K přenosu dat je používán protokol TCP/IP, což je hlavní protokol celosvětové sítě internet.

Výhody připojení u firmy MOVSET Vsetín s.r.o.:

  • * neomezený přenos dat
  • * při platbě poplatku na celý rok předem zaplatíte pouze 11 měsíců!
  • * libovolný počet připojených počítačů k internetu v jedné domácnosti bez navýšení měsíčních poplatků
  • * rychlá realizace žádosti na zvýšení rychlosti internetu
  • * telefonickou podporu zcela zdarma

Jak si zajistíte služby firmy MOVSET Vsetín s.r.o.:

Kontaktujte nás na telefonním čísle 571 819 111 nebo 775 239 090, popřípadě e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Poplatky za opakované připojení

V případě, že bude zákazník pro neplacení opakovaně odpojen, je opětovné připojení po vyrovnání dlužné částky, zpoplatněno částkou 500 Kč.